top of page
Artboard 1.png
MAIN LOGO (1).png

Captain Kombucha puhkusekampaania!

Võida rahulik puhkus Kurkse Cabinis kaheks ööks kahele inimesele koos külmikutäie Captain Kombuchaga!

GUTSY CAPTAIN KOMBUCHAST

 

Kõik meie kombuchad on sündinud tänu bakterite ja pärmseente sümbiootilisele kultuurile. 

Suhkruroo abil hakkavad bakterite ja pärmseente kolooniad rohelist teed kääritama ning tekib karboniseeritud jook, mis sisaldab elustavate ensüümide kõrva ka immuunsüsteemi tugevdavaid probiootilisi baktereid, põletikuvastaseid B-vitamiine, fruktoosi ning atseet-, glükoon-, glükaar- ja piimhapet.

 

Iidne rituaal, kus kasutatakse vaid parima kvaliteediga naturaalseid koostisosasid!KAMPAANIAREEGLID


GUTsy Captain Kombucha puhkusekampaania 

GUTsy Captain Kombucha puhkusekampaania ametlikud reeglid (edaspidi: reeglid)

 

1. Kampaania

1.1 Captain Kombucha puhkusekampaania (edaspidi: kampaania) on alates 24.08.2022 kuni 31.08.2022 sotsiaalmeedias toimuv loos, mida korraldab GKR Trade OÜ (registrikoodiga 12250239, asukohaga Pärnu mnt 139e/2, Tallinn, Harjumaa 11317, edaspidi: korraldaja). Kampaania toimub Eesti Vabariigi territooriumil.

2. Osalemine

2.1 Kampaanias osalemiseks tuleb märkida meeldivaks Captain Kombucha Eesti Instagrami leht (@gutsycaptaineesti) ja Kurkse Cabin Instagrami leht (@kurksecabin); märkida loosi postituse all ära sõber, kelle võidu korral puhkusele kaasa võtad; jagada loosi oma storys.

2.2 Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad isikud. Kampaania korraldamisega seotud ettevõtete töötajad ning nende perekonnaliikmed ei oma õigust kampaanias osaleda.

3. Auhinnad

3.1 Kampaania auhinnaks on 2 ööd kahele inimesele Kurkse Cabin metsamajas. Lisaks veel külmikutäis Captain Kombuchat (5 kasti). 

3.2 Auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.

3.3 Auhind ei kuulu realiseerimisele kuupäevadel 23.12-26.12.2022 ja 30.12.2022-01.01.2023.

3.4 Auhind tuleb realiseerida 2022 aasta jooksul majutusasutuse broneeringusüsteemis kuvavatel vabadel kuupäevadel.

4. Auhindade väljastamine

4.1 Auhind loositakse välja 31.08.2022 @gutsycaptaineesti Instagrami lehel loosi postituse all.

4.2 Auhinna kätte saamiseks kirjutada annamaria@gkr.ee

 

5. Muud tingimused

5.1 Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevate reeglitega. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

5.2 Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele e-posti teel, meedia vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

5.3 Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt 30.09.2022 ning hilisemaid pretensioone korraldaja arutusele ei võta.

5.4 Lisateavet kampaania kohta saab e-posti teel annamaria@gkr.ee

bottom of page