Acerca de

Copy of Copy of REVOLUTSIOON NÄTSUKATEGOORIAS - PLASTIKUVABA NÄRIMISKUMM.png

Eat Naturalist

Eat Natural on 1997. aastal asutatud ettevõte, kellest tänaseks on kasvanud Suurbritannia armastatuim müslibatoonide ja müsli valmistaja. Eat Naturali eesmärgiks on pakkuda naturaalseid ja maalähedasi maitseid, kasutades selleks vaid lihtsaid ja ehedaid koostisosasid. Kõik tooted valmistatakse väikestes kogustes ning käsitsi, tänu millele on kõik batoonid ja müslid valmistatud just nagu kodus.

 

Eat Naturali toodetesse ei ole lisatud kunstlikke maitse- ega värvaineid, säilitusaineid ning toorainena kasutatakse vaid hoolikalt valitud komponente, mille kasvatamisel on silmas peetud nii inimeste, loomade kui ka keskkonahuve.

Eat Natural kampaania “KOGU KOKKU 5 EAT NATURAL BATOONIDE PABERIT” ametlikud reeglid (edaspidi: reeglid)

 

1. Kampaania

1.1 Kampaania „KOGU KOKKU 5 EAT NATURAL BATOONIDE PABERIT“ (edaspidi: kampaania) on alates 29.03.2022 kuni 29.04.2022 (või kuni auhindu jätkub) toimuv tarbijamäng, mida korraldab GKR Trade OÜ (registrikoodiga 12250239, asukohaga Pärnu mnt 139e/2, Tallinn, Harjumaa 11317, edaspidi: korraldaja). Kampaania toimub Eesti Vabariigi territooriumil.

2. Osalemine

2.1 Kampaanias osalemiseks tuleb kokku koguda 5 Eat Natural batoonide pakendit ning tuua need GKR Trade OÜ kontorisse (aadressil Pärnu mnt 139e/e, Tallinn) või saata pilt aadressile info@gkr.ee, kus on selgelt näha 5 Eat Naturali batooni paberit ja lisada auhinna kohaletoimetamiseks oma ees- ja perekonnanimi, täpne aadress ning telefoninumber.

2.2 Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad isikud. Kampaania korraldamisega seotud ettevõtete töötajad ning nende perekonnaliikmed ei oma õigust kampaanias osaleda.

3. Auhinnad

3.1 Kampaania auhinnaks on Eat Natural veepudel. Auhindu on kokku 50. 

3.2 Auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.

4. Auhindade väljastamine

4.1 Eat Natural batoonide paberid on võimalik vahetada Eat Natural veepudeli vastu:

4.1.1 Tallinna elanikel GKR Trade OÜ kontoris (aadressil Pärnu mnt 139e/e, Tallinn 3. korrus) tööpäevadel vahemikus 10:00-15:00. 

4.1.2 Väljaspool Tallinnat elavatel kodanikel täites punktis 2.1 seisvad tingimused ja edastades kampaania korraldajale auhinna kohaletoimetamiseks oma ees- ja perekonnanimi, lähim Smartpost automaat ning telefoninumber.

 

5. Muud tingimused

5.1 Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevate reeglitega. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

5.2 Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele e-posti teel, meedia vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

5.3 Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt 31.08.2022 ning hilisemaid pretensioone korraldaja arutusele ei võta.

5.4 Lisateavet kampaania kohta saab e-posti teel info@gkr.ee

Eat Natural kampaania "KOGU KOKKU 5 EAT NATURAL BATOONIDE PABERIT"